IVKA

Ahoj! V rozpise ma nájdeš pod menom Ivka. Odmalička som bola vždy pevnejšia ako moje rovesníčky a vždy som sa snažila byť štíhla, ale každé telo má svoje hranice, ktoré sa nedajú prekročiť. Prestala som bojovať so svojim telom a užívam si cvičenie aj stravu v optimálnej miere. Tréning sa snažím prispôsobiť klientkám, tak aby cvičenie bolo pre ne príjemné, efektívne a bezbolestné. Som maminou 3,5 ročného dievčatka, a veľmi rada privítam všetky mamičky, ktoré potrebujú poradiť a pomôcť. Čas máme iba na to, na čo si ho nájsť chceme. Dôležité je určiť si cvičenie a stravu za prioritu. Chceš niečo zmeniť? Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

 


MIŠKA

Ahojte! Moje meno je Michaela, pochádzam z Nitry a mám 21 rokov. Študujem na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre odbor Výživa ľudí. Už ako dieťa som sa venovala rôznym športom a keďže cvičenie sprevádza celý môj život, rozhodla som sa podeliť sa s Vami o radosť z neho. V našom fitness centre pracujem už druhý rok a precvičujem kruhový tréning, pričom sa snažím zamerať na všetky problémové partie a spevniť celé telo. Mojím cieľom je aby tréningy so mnou boli pre Vás stále zaujímavé a aby ste pri nich aspoň na chvíľku zabudli na každodenné starosti. Teším sa na Vás pri ďalšom spoločnom tréningu!


ŽUŽU


Ahoj, volám sa Zuzana, ale najčastejšie počúvam na prezývku Žužu. Už od mala sa venujem pohybu a športu. Začínala som športovým aerobikom, potom som prešla k fitnessu (fitness deti), kde som neskôr pôsobila aj v juniorských súťažiach. Lásku som však našla najmä v tanci, ktorý som od 15 rokov študovala na konzervatóriu v Nitre. Po hodinách strávených vo fitku som sa odrazu ocitla pri chudučkých baletkách, ktoré predstavovali ideál tanečnice. Niet divu, že ma všetci učitelia odhovárali že na to nemám, že som oproti spolužiačkam pevnejšia, no ja som sa nevzdávala a bojovala som ďalej. Dobojovala som to až na VŠMU v Bratislave, ktorú som úspešne absolvovala. Momentálne študujem na UKF v Nitre už doktorandský stupeň. Popri štúdiu som ostala verná posilňovaniu tela najmä s vlastnou váhou a s využitím niektorých prvkov jednotlivých tanečných techník. Som zástancom zdravého životného štýlu, no ako sa hovorí, všetko s mierou. Milujem prácu s ľuďmi a práve preto som sa rozhodla pre FIT & HARMONY. Je super, ak môžem niekomu pomôcť a odovzdať svoje skúsenosti. Teším sa na Vás! 🙂


BERNI


Ahoj, volám sa Bernadette. Keďže je toto meno pre mnohých netradičné a ťažko zapamätateľné, dostala som prezývku Berni. Momentálne študujem na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre.  Vždy som milovala pohyb a preto sa stal neodmysliteľnou súčasťou môjho života. Ako malá som vyskúšala hneď niekoľko športových aktivít, ako je tenis, voltíž či volejbal, no moje srdce si získal jednoznačne tanec, ktorému som sa venovala dlhých 7 rokov. Postupom času však pribudli školské povinnosti a ja som všetok svoj čas venovala knihám a tancu som musela dať zbohom. Moje telo rapídne schudlo a zoslablo, čo sa odrazilo aj na mojom zdraví. V tom čase som spoznala môjho priateľa, ktorý je profesionálnym športovcom. Práve on sa stal mojou inšpiráciou a motiváciou k trénovaniu. A tak som s ním pravidelne začala cvičiť a makať na sebe. Moje telo sa stalo silným, spokojným a najmä zdravým. Preto som sa rozhodla, že sa chopím šance a ukážem ostatným ženám, aké krásne je venovať sa svojmu telu, trénovať ho a zveľaďovať. Už sa neviem dočkať nášho spoločného tréningu!


MARY

Ahojte! Volám sa Marianna no vo fitku ma všetky baby poznajú pod prezývkou Mary. Mám 20 rokov a študujem na Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzite Nitre . Od malička som bola veľmi živé dieťa a radosť z pohybu mám doteraz, preto sa teším že sa mi naskytla šanca pracovať ako trénerka vo Fitness centre pre dámy kde môžem naplno využiť svoje skúsenosti a potenciál. Rada pracujem s ľuďmi a preto sa vždy teším, ak niektorej z našich klientiek môžem pomôcť či už s cvičením alebo ohľadom stravy. Kruhový tréning cvičím už 3 a pol roka a najviac sa zameriavam na cvičenie s vlastnou váhou no občas zapojím aj nejaké to “železo”. Tí, ktorí ma poznajú vedia že medzi moje najobľúbenejšie partie na cvičenie patria zadok a nohy 🙂 . Samozrejme vo voľnom čase rada robím aj rôzne iné športy, medzi ktoré určite patrí tenis a plávanie . A keď sa práve “nemordujem” vo fitku alebo na kurte, rada niečo uvarím, upečiem alebo si posedím s kamarátmi. Dúfam že mi vzťah k cvičeniu vydrží a budem sa mu môcť tejto závislosti venovať aj naďalej .


AĎA


Ahojte, moje meno je Andrea a mám 21 rokov. Študujem na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre odbor Učiteľstvo telesnej výchovy a psychológie. Už od raného detstva mi rodičia vštepovali lásku k športu a aj keď som aktívne nevykonávala žiadny šport, láska k nemu mi zostala dodnes. Vo svojom voľnom čase popri štúdiu sa venujem nordic walkingu, plávaniu a viem si dopriať aj poriadny relax. Obľubujem skôr silové tréningy, ale s našimi klientkami sa snažím precvičiť celé telo a najmä pre nás najproblémovejšie partie. Verím, že spolu so mnou sa Vám podarí dosiahnuť výsledky, po akých túžite! Teším sa na Vás! 🙂